MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ ŁUCZNICZY KAMNIK 2014 R.


                                                                                                                                                        
Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy w osobach : Adrianna TRZEBIŃSKA, Kajetan KOTLARZ, Paweł MARZEC, którzy wraz z trenerką Heleną MACHERĄ w dniach 25-27.04.14 r. uczestniczyli w CENTRAL EUROPEAN CUP w Kamniku na Słowenii. W Pucharze wzięło udział 157 zawodniczek i zawodników z Austrii, Chorwacji. Serbii, Słowenii, Węgier i Polski.

Paweł Marzec dwukrotnie rozstrzygał pojedynki w barażu. W 1/4 strzelając 9 wygrał z Verdanem ORLICEM, który strzelił 8. W pojedynku o 1 miejsce przegrał z Rafałem WÓJCIKIEM. Obaj strzelili po 8 jednak 8 Rafała była bliżej środka i Paweł ostatecznie zajął 2 miejsce.

Ada TRZEBIŃSKA w ćwierćfinale prowadziła już 4 do 0 by przegrać do 6. W pojedynku o brązowy medal przegrywała 0 do 4 by wygrać do 6 do 4 i zająć 3 miejsce.

Mniej szczęścia miał Kajetan KOTLARZ, który w 1/8 przegrał w barażu 8 do 8 Alenem REMAREM i zajął 9 miejsce


                                                                                                                                                           
Na zdjęciu Ada Trzebińska trzymająca flagę z pozostałymi reprezentantami Polski wraz z trenerami.

Gratulujemy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=88906

Możesz również polubić…