TURNIEJ ŁUCZNICZY W STRZELINIE – DZIECI


 TURNIEJ ŁUCZNICZY dla dzieci, którego organizatorem w dn. 01.05.14 r był KS Strzelec Strzelin zgromadził na starcie 65 przyszłych zawodników w łucznictwie. Jak przystało na prawdziwych sportowców walczono do ostatniej strzały.

Miło jest nam poinformować, że bardzo dobrze zaprezentowały się nasze klubowe pociechy.

PIERWSZY KROK

Wśród dziewcząt wygrała Julia TESYNA przed Karoliną JASTRZĘBSKĄ. Niezawiedli ; Wiktor MAZEPA i Patryk BALICKI, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca.

APACZ

Jędrzej KOTLARZ i Jacek ZABOJSZCZ od pewnego czasu stanowią duet nie do pobicia i w kategorii Apacza zajęli dwa pierwsze miejsca. Jedyna nasza przedstawicielka w tej kategorii wiekowej Alicja HUK zajęła 4 miejsce.

ORLIK

            W tej kategorii wiekowej do końca trwała walka o pierwsze miejsce z, której zwycięsko wyszła Łucja WESOŁOWSKA wygrywając 1 pt. z Beatą RUTKOWSKĄ. Druga nasza reprezentantka Weronika WARDĘGA zajęła 5 miejsce.


                                                                                                                                                          

         Okazją do rewanżu będą zawody 24.05.14 r. i 01.06.14 r. w Ścinawce Średniej.

Komunikaty zawodów niebawem zamieścimy na naszej stronie

                                      Gratulujemy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=89076

Możesz również polubić…