ZŁOCI STUDENCI


                                                                                                                                                                 

Na MISTRZOSTWACH POLSKI STUDENTÓW w łucznictwie, które odbyły się w Żywcu w dniach 06-07.10.17 r. wszystkie konkurencje wygrali studenci z Dolnego Śląska.

Adrianna TRZEBIŃSKA studentka Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze i Paweł MARZEC Politechnika Wrocławska zostali najlepszymi łucznikami wśród studentów. Anna FUTYMA reprezentująca Uniwersytet Wrocławski zajęła 7 miejsce a Maciej NIEDŹWIEDŹ Politechnika Wrocławska sklasyfikowany został na miejscu 14. Zespół Politechniki Wrocławskiej w składzie : Paweł MARZEC, Maciej NIEDŹWIEDŹ i Adam JURZAK z Unii Pielgrzymki  zajął 1 miejsce. Również mikst padł łupem Dolnoślązaków . Tą konkurencję wygrało rodzeństwo Anna i Adam JURZAK reprezentujący Unię Pielgrzymkę studiujący na Politechnice Wrocławskiej.

Wyniki naszych zawodników prezentujemy w tabeli poniżej

                                                                                                                                                                 
                                Gratulujemy

Możesz również polubić…