Łucznicy na Słowacji

    W dniach 1-14.07.2008 łucznicy UKS „Talent” przebywali na zgrupowaniu kadry wojewódzkiej w Radoli na Słowacji. W zgrupowaniu wzięło udział czterdzieścioro uczestników w tym zawodnicy ze OSŁ Strzelca Legnicy i KS Bobry Jelenia Góra.

    Obóz przebiegał bez większych zakłóceń, dopisywała nam wspaniała pogoda i malowniczo położony obiekt sportowy u podnóża gór. W pamięci obozowiczów pozostanie smak wspaniałego słowackiego chleba z „KMINKIEM”.

    Przez dwa tygodnie zawodnicy przygotowywali się do najważniejszych imprez sportowych tj. OOM, MPJ i MMP, w których wezmą udział tuż po zakończonym zgrupowaniu. Oprócz ciężkich treningów, niewątpliwie dużą atrakcją była wycieczka górska po Janosikovych Dierach i do Orawic, gdzie zawodnicy mieli okazję zregenerować siły w ciepłych źródłach.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=22479

Możesz również polubić…