OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ ŁUCZNICZY O PUCHAR GÓR STOŁOWYCH – DZIECI                                                                                                                                                                                
           
UKS VIKTORIA Ścinawka Średnia była gospodarzem turnieju łuczniczego o PUCHAR GÓR STOŁOWYCH. W czterech kategoriach wiekowych rywalizowało 110 zawodniczek i zawodników w tym 23 z naszego klubu.

 

         W kategorii Apacz ZABOJSZCZA Jacek zamienił się miejscami Jędrzejem KOTLARZEM i zajął 1 miejsce ( w Strzelinie kolejność była odwrotna).

 

         W gronie 22 zawodniczek rywalizujących w kategorii Orlik, Łucja WESOŁOWSKA zajęła 3 a Weronika WARDEGA 5 miejsce. Bardzo dobrze zaprezentowały się w tej kategorii pozostałe nasze dwie zawodniczki : Karolina JASTRZEBSKAsklasyfikowana została na 8 miejscu z obiecującym wynikiem 557 pkt. oraz Amelia KWAŚNYdla której był to pierwszy start w zawodach łuczniczych. Amelia z  wynikiem 527 pkt sklasyfikowana została na 11 miejscu. Wśród chłopców Wiktor MAZEPA zajął 7 miejsce a Patryk BALICKI 8.

 

         Wyniki uzyskane przez naszych reprezentantów przestawiamy poniżej.

                                                                                                                                                          

         Już wkrótce możliwość rewanżu,  01.06.14 r. ( niedziela) z okazji dnia dziecka również w Ścinawce Średniej turniej łuczniczy dla dzieci i młodzików. Program minutowy taki sam.

 

                                               W imieniu organizatora zapraszamy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=90397

Możesz również polubić…