ZWYCIĘSTWO W II RUNDZIE DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POLSKI

Dzisiaj 25.05.14 r. w Zielonej Górze odbyła się II RUNDA DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW. Miło jest nam poinformować, że podobnie jak w Nowym Tomyślu również w Zielonej Górze wygrał nasz zespół uzyskując  – 1582,5 pkt.

Kolejne miejsca zajęły zespoły :

·         MAKS Tytan Oława – 1541,0 pkt.,

·         LSK SGB Budowlani Nowy Tomyśl – 1525,5 pkt.,

·         UKS PC Sztangiści Zielona Góra – 1380,7 pkt.

Zwycięstwo byłoby jeszcze bardziej okazałe, gdyby nie postawa jednego z naszych

już teraz byłych zawodników, który odmówił startu i wsparcia kolegów z klubu w walce o I ligę.

Poniżej przedstawiamy aktualna tabelę II ligi i wyniki uzyskane przez zawodników Talentu w dwóch rundach DMP.

Trzecia finałowa runda DMP w podnoszeniu ciężarów odbędzie się 20-21.09.14 r.  Zgodnie z regulaminem gospodarzem jest lider po II rundach więc wiele wskazuje, że finał odbędzie się w Łukowie.