TRZY RAZY BRĄZ. ADRIANNA SKADORWA NAJLEPSZĄ NASZĄ ZAWODNICZKĄ

Trzy brązowe medal wywalczyli nasi zawodnicy na LXX MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW  w Łucznictwie. Mistrzostwa odbyły się  w dniach 30.07-1.08.2021 r. w Żywcu i zgromadziły na starcie  49 zawodniczek i 56 zawodników z 21 klubów z 12 województw.

Ich autorem był Andrzej NIESIOR  w strzelaniu na 50 i 30 m oraz  Weronika GOCLON, która wspólnie z Andrzejem w konkurencji mikstów zajęła 3 miejsce.

Indywidualnie Andrzej NIEŚCIOR, który po kwalifikacjach zajmował 4 miejsce i miał wolne przejście w 1/32  w 1/16 przegrał z zawodnikiem z Łucznika  Żywiec, 29  po kwalifikacjach. Z zawodniczek najlepiej wypadła  Adrianna SKADORWA, która ostatecznie zajęła  14 miejsce. Pozostałe zawodniczki zajęły kolejno 22 , 24 i 34 miejsce.

Zespół kobiet w składzie  : Weronika GOCLON, Adrianna SKADORWA, Łucja WESOŁOWSKA i Weronika WARDĘGA zakończył zmagania na miejscu 7.

Osiągnięcia naszych reprezentantów przedstawiamy w tabeli poniżej.

W klasyfikacji klubów Talent Wrocław z dorobkiem 13,75 pkt. zajął 10 miejsce.

Gratulacje za zdobyte medale

Możesz również polubić…