Paweł Marzec Mistrzem Dolnego Śląska w Łucznictwie

 

Znakomicie spisali się zawodnicy UKS Talent w Mistrzostwach Dolnego Śląska „Open” w łucznictwie, które odbyły się w dniach 15-16.10.2011 w Ludwikowicach Kłodzkich.

W konkurencji Open mężczyzn znakomicie spisał się nasz zawodnik Paweł Marzec, który w finale pokonał utytułowanego zawodnika Jacka Procia z OSŁ Strzelec Legnica aż 6:0. Brązowy medal zdobył Dawid Malicki pokonując Mateusza Borowiak z GLKS Unia Pielgrzymka 7:3. Wśród kobiet najlepsza nasza zawodniczka Anna Huk zajęła 4 miejsce przegrywając brązowy medal z zawodniczką Sobieraj Małgorzatą KS Czarna Strzała Bytom 6:0. W strzelaninach drużynowych mężczyzn I zespół UKS Talent zdobył srebrny a II zespół Talentu brązowy medal . Zespół kobiet zdobył srebrny medal. W konkurencji mikstów brązowy medal zdobył Paweł Marzec i Anna Huk.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=66883

Możesz również polubić…