WRZESIEŃ JELENIOGÓRSKI                                                                                                                                                         

          Z okazji „ JELENIOGÓRSKIEGO WRZEŚNIA”  Klub Sportowy Bobry zorganizował 15.09.13 r. turniej łuczniczy dla dzieci w, którym wzięło udział 60 zawodniczek i zawodników. Bardzo dobrze spisali się nasi reprezentanci.

W kategorii młodzika młodszego zwyciężył Grzegorz NYCZ przed Bartkiem BĄTKIEWICZEM i Maciejem FUTYMĄ wszyscy Talent Wrocław.  Dwa pierwsze miejsca w kategorii Apacz dziewczęta zajęły nasze zawodniczki Łucja WESOŁOWSKA i Weronika WARDĘGA

Oprócz wymienionych na podium stanęli :

·         Jacek ZAKRZEWSKI,
·         Anna FUTYMA.
·         Michał ZAKRZEWSKI.

Wyniki wszystkich naszych zawodników przedstawiamy w poniższej tabeli.


                                                                                                                                                         
 Gratulujemy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=84323

Możesz również polubić…