MISTRZOSTWA POLSKI ZRZESZENIA LZS W ŁUCZNICTWIE

Nietypowo bo w poniedziałek i niedzielę 1 i 2 lipca 13 r. w Zabierzowie rozegrano
MISTRZOSTWA POLSKI ZRZESZENIA LZSw łucznictwie w których wystartowało 84 zawodniczek i zawodników z 16 klubów. Klub nasz reprezentowany był przez 5 zawodniczek i 6 zawodników. Zgodnie z regulaminem Mistrzostw o kolejności zajętych miejsc decydował wynik uzyskany w konkurencji ŁAB.

Bardzo dobrze spisały się nasze zawodniczki i zawodnicy. Kategorię wiekową juniora wygrał Michał GREC, Piotr PAJĄCZEKzajął 6 miejsce a Łukasz PIELICHOWSKIzostał sklasyfikowany na 10 miejscu.

Również nasze juniorki stanęły na podium, Ania HUK zajęła 2 a Adrianna TRZEBIŃSKA 3 miejsce. Trzecia nasza zawodniczka Hanna JAROSZskalsyfikowana została na miejscu 14.

W kategorii juniora młodszego Kajetan KOTLARZ zajął miejsce 3 , Mateusz NYCZ16 a Maciej NIEWDŹWIEDŹmiejsce 24.

Dwie nasze młodziczki startujące w kategorii juniorki młodszej Weronika MIKULSKA sklasyfikowana została na 4 a Anna FUTYMAna miejscu 11.

W punktacji klubowej i wojewódzkiej zajęliśmy 2 miejsce.

Poniżej przedstawiamy wyniki uzyskane przez naszych reprezentantów.