UDANY START ADRIANA W FINAŁACH XIX OGÓLNOPOLSKEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY


                                                                                                                                                         
     W dniach 12-14.07.2013 w Dobryszycach odbył się finał XIX OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY w podnoszeniu ciężarów, na których to zawodach wystartował jedyny nasz przedstawiciel, a był nim Adrian PRZYBYLAK. Start Adriana uznać można za udany chociaż do pełni szczęścia zabrakło zaliczenia ostatniego ciężaru w podrzucie czyli 130 kilogramów co w połączeniu z rekordowym rwaniem (105 kg) dałoby nowy rekord życiowy w dwuboju tego zawodnika. Pewnym usprawiedliwieniem niezbyt udanego podrzutu może być jedynie to, że Adrian w pierwszym podejściu na pomoście startowym bardzo mocno zerwał odciski na lewej i prawej dłoni co na pewno stanowiło duży dyskomfort w walce na tak dużych ciężarach. Niemniej jednak trzeci kolejny start z wynikiem 228 kg w dwuboju po półtorarocznym okresie trenowania świadczy o tym jak duże możliwości drzemią w tym zawodniku i jesteśmy przekonani, że już niebawem będziemy wspólnie się cieszyć z rekordowych osiągnięć Adriana.

 

Gratulujemy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=83019

Możesz również polubić…