XXX MEMORIAŁ IRENY SZYDŁOWSKIEJ                                                                                                                  
Od 1984 roku dla upamiętnienia wielkiej zawodniczki, działaczki i wychowawcy młodzieży KS Drukarz organizuje Memoriał im.
Ireny SZYDŁOWSKIEJ. Pani Irena swoją przygodę z łucznictwem rozpoczęła dość późno bo w wieku 31 lat. Wcześniej z sukcesami uprawiała pływanie, wioślarstwo, szybownictwo i siatkówkę. W ciągu 25 letniej kariery sportowej ustanowiła 38 rekordy Polski, 4 rekordy Świata oraz rekord olimpijski. Ponad sześćdziesięciokrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski. Największym jej osiągnięciem był zdobycie w 1972 roku na Olimpiadzie w Monachium srebrnego medalu.

W tym roku na torach Drukarza w dniach 28-30.06.13 r rozegrano jubileuszowy XXX MEMORIAŁjej imienia. Zgromadził on na starcie 184 zawodniczki i zawodników z Litwy, Łotwy, Ukrainy i wiodących klubów z Polski. Wśród startujących nie mogło zabraknąć zawodników z naszego klubu. W kategorii juniora Paweł MARZECzajął 2 a Michał GREC3 miejsce. Piotr PAJĄCZEKwysokie 7 a Dawid MALICKI9 miejsce. Wśród juniorek Annę HUKsklasyfikowano na miejscu 3 a Adriannę TRZEBIŃSKAna 9.

Jedyny nasz przedstawiciel w kategorii juniora młodszego Kajetan KOTLARZprzegrywając z późniejszym triumfatorem memoriału Artem TKACHz Ukrainy zajął 8 miejsce.

Poniżej przedstawiamy wyniki naszych zawodników.

                                                                                                                                                        

Gratulujemy.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=82742

Możesz również polubić…