WERONIKA MIKULSKA I ANIA FUTYMA W FINAŁACH XX OOM W ŁUCZNICTWIE


                                                                                                                                                        
           
Przez dwa dni 17 i 18.05.14 r. w Krakowie w I OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU KLASYFIKACYJNYM o prawo startu w finałach XX OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY w łucznictwie walczyli juniorzy młodsi. Z turnieju awans do finałów Olimpiady uzyskała pierwsza 14 zawodniczek i zawodników.

         Z 5 naszych reprezentantów kwalifikacje uzyskały :  Weronika MIKULSKA, która zajęła 3 miejsce i Ania FUTYMA sklasyfikowana na 6 miejscu. W zawodach nie brał udziału Kajetan KOTLARZ, który w tym czasie startuje w MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIORÓW w Ljubljanie.

Wyniki uzyskane przez naszych zawodników przedstawiamy w tabeli.


                                                                                                                                                        

         Kolejną szansą na  awans do finałów XX OOM dla naszych reprezentantów będzie turniej w Kołobrzegu, który odbędzie się 31.05-01.06.14 r.

 

                                                                                      Powodzenia

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=90315

Możesz również polubić…