DWA RAZY BRĄZ

Z dwoma brązowymi medalami wracają nasi reprezentanci z HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW w łucznictwie. Mistrzostwa rozegrano w Wilkowicach w dniach 22-23.02.2019 r. i zgromadziły na starcie 57 zawodniczek 86 zawodników w łucznictwie klasycznym.

Medale brązowe wywalczył w konkurencji indywidualnej Paweł MARZEC, który przegrał w barażu walkę o finał z późniejszym zwycięzcą Maciejem FAŁDZIŃSKIM
9 do 9.

Po kwalifikacjach Paweł zajmował 2 miejsce uzyskując IHR WA wynik 522 pkt. Warto zaznaczyć, że do 1/16 zakwalifikował się jeszcze Antoni KOZŁOWSKI, który zajął 11 miejsce i Adrianna TRZEBIŃSKA , sklasyfikowana na miejscu 17.
Pozostali nasi reprezentanci poza 32.

Drugim medalem brązowym może się poszczycić nasz zespół, który startował w składzie : Bartłomiej BĄTKIEWICZ, Kajetan KOTLARZ, Antoni KOZŁOWSKI Paweł MARZEC.
Nasz zespół przegrał o wejście do finału z zespołem Łucznika z Żywca

W mikście nasza para Adrianna TRZEBIŃSKA i Paweł MARZEC zajmowała po kwalifikacjach 6 miejsce z wynikiem 1137 pkt. by ostatecznie zając 8 miejsce.

 

Gratulujemy medalistom

3388 HMP Sen Wilkowice 23-24.02.19

Możesz również polubić…