DAWID MALICKI WYPŁYNĄŁ W WIŚLE


          I Ogólnopolskie Zawody Halowe w Łucznictwie w tym roku odbyły się w Wiśle w dn. 08-09.01.br. Udział w nich wzięła dwójka naszych reprezentantów; Dawid Malicki i Michał Grec. Już eliminacje zapowiadały duże emocje. Dawid zajął w nich drugie miejsce z wynikiem 1128 pkt. a Michał Grec trzecie uzyskując 1122  pkt. Przy wygrywaniu swoich pojedynków w rundkach mogli trafić na siebie w półfinale. Niestety Michał przegrał w ¼ finału z Damianem Heczko 6 do 5 i ostatecznie zajął bardzo wysokie piąte miejsce.

Dawid Malicki dotarł do finału po drodze wygrywając z Bartłomiejem Lachem 6 do 0 i Damianem Heczko 6 do 4. W rozgrywka finałowa dostarczyła sporą dawkę adrenaliny po pięciu setach wynik wynosił 5 do 5. O tym kto zostanie zwycięzcą miał zadecydować jedna strzała najlepiej „umieszczona” w x. To olbrzymi stres dla zawodnika, od jednego strzału zależy wygrana lub przegrana. Ta walkę na nerwy wygrał Dawid , strzelił 9 a jego przeciwnik Wojciech Szyszko strzelił co prawda x ale do górnej tarczki co równa się zeru.

l.p
NAZWISKO I IMIĘ
KLUB
MIEJSCOWOŚĆ
1/8
1/4
1/2
Finał
1

Malicki Dawid

Talent
Wrocław
 
6
6
6
2

Szyszko Wojciech

Społem
Łódź
 
6
6
5
3

Szemik Maciej

Łucznik
Żywiec
6
6
0
7
4

Heczko Damian

Łucznik
Żywiec
6
6
4
1
5

Grec Michał

Talent
Wrocław
 
5
 
 
6

Adamek Kamil

Łucznik
Żywiec
6
2
 
 
7

Lach Bartłomiej

Łucznik
Żywiec
6
0
81
 
8

Bytof Michał

Chrobry
Głuchołazy
2
0
63
 
9

Lubera Wojciech

Strzelec
Legnica
4
135
 
 
10

Nowak Oskar

Chrobry
Głuchołazy
4
97
 
 
11

Mańkiewicz Mariusz

Chrobry
Głuchołazy
2
 
 
 
12

Grzymek Aleksander

Dziesiątka
Jaworze
0
72
 
 

Możesz również polubić…