PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO W LIDZE MŁODZIKÓW

Równolegle z MIEDZYWOJEWÓDZKIMI MISTRZOSTWAMI MŁODZIKÓW w łucznictwie rozegrana została III Runda Ligi Młodzików. Zawody rozegrane zostały na torach UKS Talent w dzień dziecka tj. 01.06.13 r. Wzięło w nich udział 5 drużyn dziewcząt i 4 zespoły chłopców z Dolnego Śląska oraz 2 zespoły z AZS Poznań. Pogoda tego dnia nie rozpieszczała startujących z nieba bez przerwy padał deszcz. Mimo tak niekorzystnych warunków atmosferycznych uzyskano wiele wartościowych wyników.

III Rundę podobnie jak Rundę II wygrała drużyna młodziczek i młodzików z naszego klubu. Uzyskane wyniki po III Rundach gwarantują obu zespołom występ w Finale OGÓLNOPOLSKIEJ LIDZE MŁODZIKÓW , który jest zaplanowany w Krakowie na 29.09.br.


                                                                                                                                                         

W tabeli poniżej przedstawiamy jak punktowali nasze zawodniczki i zawodnicy w poszczególnych Rundach.

                                                                                                                                                         

Pewnymi zawodniczkami do startu w Finale w Krakowie są młodziczki starsze Weronika MIKULSKA, która w 3 Rundach zgromadziła 1842 pkt. i Anna FUTYMAz 1779 pkt. oraz młodziczka Marta SMOLAK z 1853 pkt. o czwarte miejsce w drużynie rywalizować będą Malwina SNOWARSKA, Marta POŁOŻYŃSKA i Kalina GUZIK.

Wśród chłopców pewniakami są Patryk ZADKA1858 pkt. i odstający punktowo Mateusz WATRAS z 1373 pkt. chyba, że Jacek ZAKRZEWSKI zdecydowanie się poprawi. Wymienieni to młodzicy starsi.

Urodzaj panuje wśród młodzików. Aktualnie najlepsi to Bartek BATKIEWICZ 1793 Pkt. i Maciej FUTYMA1759 pkt. Myślę, że Kacper PUCHALSKI, Grzegorz NYCZ a może Maciej JĘDRZEJEWSKI nie powiedzieli ostatniego słowa i po solidnie przepracowanym zgrupowaniu szkoleniowym w Sędziszowie Młp. śmiało zaatakują pozycję liderów czego im życzymy.

Możesz również polubić…