ELIMINACJE STREFOWE DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODŻIEŻY


                                                                                                                                                              

          W Katowicach Szopienicach 08.06.13 r. o prawo startu w Finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w podnoszeniu ciężarów walczyło 9 zawodniczek i 24 zawodników.  Adrian PRZYBYLAK jedyny nasz przedstawiciel w tej grupie wiekowej zajmując 2 miejsce zapewnił sobie udział w tej imprezie. Adrian wystąpił w kategorii do 85 kg z niewielką nadwagą 200 g robiąc tym samym miejsce dla Konrada GROMKIEWICZAw kategorii wagowej do 77 kg. Tym sposobem obaj wystąpią na OOM w Dobryszycach      

Adrian PRZYBYLAK 99 77,2   100 + 128 = 228 kg 286,7 pkt sinclaira.

                                                                                      Gratulujemy

 Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=80937

 

Możesz również polubić…