MIEDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE                                                                                                                   
W dzień dziecka w strugach padającego deszczu 156 zawodniczek i zawodników z 10 klubów województw wielkopolskiego i dolnośląskiego rywalizowało na torach Talentu Wrocław o medale
MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH MŁODZIKÓW w łucznictwie. Klub nasz reprezentowany był przez 28 zawodniczek i zawodników.

W kategorii młodzika starszego zarówno wśród dziewcząt i chłopców nasi zawodnicy stanęli na najwyższym stopniu podium. Najlepszą młodziczką starszą okazała się Weronika MIKULSKA, tuż za nią na drugim miejscu uplasowała się Anna FUYTYMA. Wspólnie zKlaudią DUDZIK z Victorii ze Ścinawki Średniej jako zespół dolnośląski zajęły 1 miejsce.

Również Patryk ZADKAwygrał rywalizację w tej kategorii wiekowej ustanawiając swój nowy rekord życiowy 635 pkt. Jego koledzy klubowi : Mateusz WATRAS zajął 8 a Jacek ZAKRZEWSKI17 punktowane miejsce. Cała trójka wywalczyła 2 miejsce w rywalizacji zespołowej.

                                                                                                                                                         

W kategorii młodzika (13-14 lat) najwyżej sklasyfikowany bo na 2 miejscu został Maciej FUTYMA, miejsce 3 zajął Bartek BATKIEWICZ. W pierwszej dziesiątce znalazł się jeszcze Grzegorz NYCZ, który zajął miejsce 10. Pozostali nasi młodzicy sklasyfikowani zostali na miejscach : Kacper PUCHALSKIna 23, Adam MALICKIna 25 a Maciej JĘDRZEJEWSKIna 28 miejscu. Zespół w składzie: Maciej FUTYMA, Bartek BATKIEWICZ i Grzegorz NYCZzajął 2 miejsce. Kacper, Adam i Maciejzajęli zespołowo miejsce 8.

Marta SMOLAK zajęła 3 miejsce w kategorii młodzika. Duża niespodzianką było 7 miejsce Kaliny GUZIK, która wyprzedziła swoją koleżankę klubowa Malwinę SNOWARSKĄ. Magda POŁOZYŃSKA zajęła wysokie 10 miejsce a Iga KUCZYŃSKApunktowane miejsce 21.

W klasyfikacji zespołowej, zespół dolnośląski z Martą SMOLAK, Kaliną GUZIK wzmocniony Pauliną MAJCHRZAKz Victorii ze Ścinawki Średniej zajął 1 miejsce. Pozostała trójka: Malwina SNOWARSKA, Magda POŁOŻYŃSKA i Iga KUCZYŃSKAwywalczyły jako zespół miejsce 5.

                                                                                                                                                       

Gratulujemy

Możesz również polubić…