VI WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W ŁUCZNICTWIE                                                                                                                   

W niedzielę pogoda była łaskawsza niż w sobotę w czasie MIEDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW. 45 zawodników i 41 zawodniczek z 8 klubów rywalizowało na torach Talentu Wrocław o oryginalne medale VI WROCŁAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W ŁUCZNICTWIE wkategoriach wiekowych od Apacza do Młodzika.

Kategoria Apacz

Wśród dziewcząt tę kategorie wygrała Łucja WESOŁOWSKAustanawiając rekord życiowy na 10 m 172 pkt. Druga nasza zawodniczka Weronika WARDĘGAzajęła 5 miejsce.

Jędrzej KOTLARZpierwszy raz w tym roku startował na otwartych torach i zajął 2 miejsce ustanawiając oczywiście 3 rekordy życiowe.

Kategoria Orlik

Antoni KOZŁOWSKI zajął 2 miejsce. Tym razem musiał uznać wyższość Marcina MĘDONIA przegrywając z nim 3 punktami. Michał ZAKRZEWSKIzajął miejsce 6. Patryk DUDZIŃSKIdebiutując na otwartych torach zajął miejsce 10.


                                                                                                                                                         

Kategoria Młodzik Młodszy

Magda SMOLAKkolejny raz zajęła 2 miejsce przegrywając z Pauliną MAJCHRZAKze Ścinawki Śr. Kolejne miejsca zajęły, 3 Magda POŁOZYŃSKA, 4 Kalina GUZIKobie bijąc rekordy życiowe. Malwina SNOWARSKAsklasyfikowana została na miejscu 5.

Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem z naszego klubu w tej kategorii wiekowej był Bartek BĄTKIEWICZ, który zajął 3 miejsce. Kolejne miejsca od 4 do 6 zajęli Grzegorz NYCZ ustanawiając nowe rekordy życiowe, Maciej FUTYMA i Kacper PUCHALSKI. Po raz pierwszy w tym roku wystartował Maciej JĘDRZEJEWSKI i Adam MALICKI, pierwszy zajął 12 a drugi 14 miejsce.

Kategoria Młodzik

W tej kategorii wiekowej wśród chłopców doszło do dużej niespodzianki. Faworyt Patryk ZADKAuzyskał wynik o 150 pkt niższy od ostatnich zawodów i przegrał 1 miejsce z Mateuszem WATRASEM.

Wśród dziewcząt na czele nierozłączny duet Weronika MIKULSKA i Anna FUTYMAnie miały równych i zajęły dwa pierwsze miejsca.


                                                                                                                                                          

Gratulujemy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=80219

Możesz również polubić…