II RUNDA LIGI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE


                                                                                                                                                         
Równolegle z zawodami o PUCHAR GÓR STOŁOWYCH rozegrano II RUNDĘ LIGI MŁODZIKÓW. Łącznie sklasyfikowano 8 zespołów po 4 wśród dziewcząt i chłopców. W Ścinawce nie wystartowały Bobry z Jeleniej Góry i dwa zespoły Strzelca Legnica. Oba nasze zespoły stanęły na najwyższym stopniu podium. Chłopcy ustanowili rekord klubowy, który wynosi 2253 pkt. Po II rundach na czele tabeli znajdują się nasze zespoły i mają duże szanse wystąpić w FINALE LIGI MŁODZIKÓW.

Poniżej przedstawiamy wyniki II RUNDY i klasyfikację po dwóch rundach.


                                                                                                                                                         

          III i ostatnia RUNDA LIGI MŁODZIKÓW odbędzie się we Wrocławiu 01.06.2013 r na torach UKS Talent.

                                                                                      Gratulujemy
 

 

Możesz również polubić…