PUCHAR ZIEMI DOLNOŚLĄSKIEJ W ŁUCZNICTWIE

W niedzielę 17.06.12 r. po raz kolejny na torach UKS Talent Wrocław rozegrano zawody łucznicze o Puchar Ziemi Dolnośląskiej. Na starcie stanęło 17 zawodniczek i 25 zawodników z 9 klubów z Polski. Tegoroczna edycję Pucharu wygrał Dawid MALICKI ,który w finale pokonał Michała GOMOLISZKA z Legnicy 6 do 4. Trzecie miejsce zajął Paweł MARZEC, który w pojedynku o wejście do finału przegrał z triumfatorem zawodów Dawidem MALICKIM 4 do 6. Wśród kobiet najwyżej z naszych zawodniczek została sklasyfikowana Ada TRZEBIŃSKA, która zajęła 3 miejsce przegrywając wejście do finału z Joanną GORCZYCĄ z Radomia 2 do 6. Na wyróżnienie zasługuje również postawa Magdy PAWŁOWSKIEJ, która nie ulękła się bardziej utytułowanych koleżanek i zajęła wysokie 4 miejsce.

Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich naszych zawodników biorących udział w Pucharze.

 

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=71371

Możesz również polubić…