PUCHAR GÓR STOŁOWYCH


                                                                                                                                                       
Z udziałem 119 zawodniczek i zawodników z 10 klubów rozegrano 18.05.13 r. w Ścinawce Śr. II Puchar Gór Stołowych. Bardzo dobrze spisali się nasi reprezentanci, którzy zwyciężyli w 4 z ośmiu kategorii wiekowych.

Kategorię Apacz dziewczęta wygrała Łucja WESOŁOWSKA z nowym rekordem życiowym 321 pkt. Trzecie miejsce w tej samej kategorii zajęła Weronika WARDĘGA powtarzając swój najlepszy wynik z Karczowisk 288 pkt. Szkoda, że nie mógł wystartować Jędrzej KOTLARZ  nasz etatowy kolekcjoner medali i pucharów.

W kategorii Orlik jak zwykle niezawodny Antoni KOZŁOWSKI zajął 1 miejsce. Również nasz drugi reprezentant w tej kategorii Michał ZAKRZEWSKI, po raz pierwszy stanął na najniższym stopniu podium.

                                                                                                                                                         

             Weronika MIKULSKA nie miała sobie równych w kategorii młodzika wygrywając tą kategorię wynikiem 635 pkt. Drugie miejsce zajęła jej koleżanka klubowa Anna FUTYMA. Patryk ZADKA wygrał rywalizację śród chłopców z wynikiem 611 pkt. Pozostali nasi  reprezentanci : Mateusz WATRAS zajął w tej kategorii  5 a Jacek ZAKRZEWSKI miejsce 11.

             W kategorii wiekowej młodzika młodszego wśród dziewcząt 2 miejsce zajęła Marta SMOLAK, Malwina SNOWARSKA była 5. W pierwszej ósemce znalazły się również Kalina GUZIK miejsce 6 i Magdalena POŁOZYŃSKA.

             Gorzej tym razem powiodło się chłopcom. Żaden młodzik młodszy nie stanął w Ścinawce na podium, najbliżej zrealizowania tego celu był Bartek BĄTKIEWICZ , który zajął 4 miejsce, Kacper PUCHALSKI był 10, Maciej FUTYMA 11, Grzegorz NYCZ 16, Mikołaj WEBER 19 a Maciej JĘDRZEJEWSKI 27.


                                                                                                                                                          

             Kolejne zawody już 1 i 2 czerwca we Wrocławiu.

                                                                                                Zapraszamy

 

Zapraszamy do galerii:http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=79565

 

Możesz również polubić…