ZESTAWIENIE WYNIKÓW UZYSKANYCH PRZEZ ZAWODNIKÓW UKS TALENT W KATEGORIACH APACZ-MŁODZIK W 2013 ROKU W ŁUCZNICTWIE

            Poniżej w tabelach podajemy wyniki uzyskane przez naszych zawodników w kategoriach wiekowych od APACZA do MŁODZIKA w 2013 roku. Jesteśmy już po zawodach w Karczowiskach i Ścinawce Średniej. Rekordowe wyniki zaznaczono kolorem czerwonym. Kolejność w poszczególnych kategoriach wiekowych uzależniona jest wyłącznie od uzyskanego wyniku.

 

W kategorii APACZ przewodzi Łucja WESOŁOWSKA, która „wystrzelała 321 pkt na 360 możliwych.

Antoni KOZŁOWSKI nie ma sobie równych w kategorii wiekowej ORLIKA. Do niego należy rekord okręgu 692 pkt na 720 możliwych.

Wśród młodzików młodszych na czele list jest Marta SMOLAK z wynikiem 631 pkt. i Bartek BATKIEWICZ 600 pkt.

Weronika MIKULSKA z wynikiem 635 pkt i Patryk ZADKA z wynikiem 612 pkt na 720 możliwych prowadzą w kategorii młodzika.

 

W zestawieniu brak jest kilku zawodniczek i zawodników, którzy z różnych powodów nie startowali jeszcze w tym roku na otwartych torach. Kolejne zawody na, których będzie można poprawić swoje osiągnięcia odbędą się 1 i 2 czerwca na naszym obiekcie


                                                                                                                                                         

                                                                                      Zapraszamy

Możesz również polubić…