PUCHAR GÓR STOŁOWYCH I

                                                                                                                                                      

W gościnnej Ścinawce Średniej 29.09.12 r odbyła się I edycja „Pucharu Gór Stołowych” w łucznictwie na które zjechały zawodniczki i zawodnicy z 13 klubów z Polski w liczbie 94.

Klub nasz reprezentowało21 zawodniczek i zawodników. Najlepiej zaprezentowała się w grupie Weronika MIKULSKA, która wygrała kategorię młodzika młodszego z wynikiem 668 pkt. bardzo dobrze zaprezentowała się w tej samej kategorii Anna FUTYMA, która z wynikiem 648 pkt zajęła 5 miejsce.

Wśród młodzików Kajetan KOTLARZ sklasyfikowany został na 4 miejscu. Najwyżej sklasyfikowanym młodzikiem młodszym z naszego klubu był Kacper PUCHALSKI, który z wynikiem 551 pkt. został sklasyfikowany na odległym 13 miejscu.

Poniżej podajemy wyniki naszych zawodniczek i zawodników w kategorii młodzika

Gratulujemy

                                                                                                                                                        

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=74910

Możesz również polubić…