HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA W ŁUCZNICTWIE OPEN

            Pierwsze w tym roku halowe zawody w o tytuły HALOWYCH MISTRZÓW DOLNEGO ŚLĄSKA  odbyły się w dniach 25-26.01.14 r. w Legnicy i zgromadziły na starcie 68 zawodników z 9 klubów dolnośląskich. Wśród startujących znalazło się 23  naszych reprezentantów.

 

          Wśród kobiet Halową Mistrzynią Dolnego Śląska została Anna HUK a Ania FUTYMA sklasyfikowana została na 6 miejscu.

          Gorzej powiodło się mężczyznom, których honor uratował  junior młodszy Mateusz NYCZ. Mateusz  przegrał w półfinale z Adamem JURZAKIEM 4 do 6 i zajął wysokie 4 miejsce. W ósemce znalazł się jeszcze Kajetan KOTLARZ.

          Wyniki pozostałych naszych zawodniczek i zawodników przedstawiamy w załączonych tabelach.

 
 

          Klasyfikację mikstów ustalono na podstawie wyników z kwalifikacji. Tutaj nasz mikst w składzie Adrianna TRZEBIŃSKA i Kajetan KOTLARZ sklasyfikowany została na 2 miejscu. Miejsce 4 zajął mikst w składzie Anna HUK, Dawid MALICKI, 5 Weronka MIKULSKA, Paweł MARZEC a 7 mikst Maja BANASZEWSKA DUDEK i Mateusz NYCZ.

            W rywalizacji drużynowej nasz młody zespół w składzie : Anna FUTYMA, Weronika MIKULSKA i Marta SMOLAK pokonał w półfinale drugi nasz zespól w składzie : Maja BNASZEWSKA DUDEK, Anna HUK, Hanna JAROSZ by później w finale wygrać z drużyną z Nowej Rudy i zdobyć złoty medal mistrzostw. Pokonane w półfinale koleżanki klubowe zajęły 4 miejsce.

          Wśród mężczyzn zespół w składzie : Michał GREC, Kajetan KOTLARZ i Paweł MARZEC zajął 3 miejsce.

          Za tydzień w Ścinawce Średniej MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA DZIECI i MŁODZIKÓW. Trzymamy kciuki

Możesz również polubić…