ADRIANNA TRZEBIŃSKA CZWARTA NA MISTRZOSTWACH EUROPY W ŁUCZNICTWIE                                                                                                                                       

    Dwójka naszych zawodników Adrianna TRZEBIŃSKA i Paweł MARZEC reprezentowała nasz kraj na MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIORÓW W ŁUCZNICTWIE. Mistrzostwa odbyły się w Duńskim  Nykobingu w dniach 03-07.07. 12 r i zgromadziły na starcie 106 zawodniczek i zawodników .
    Ada po kwalifikacjach z wynikiem 581 pkt zajmowała 28 pozycję. W 1/16 przegrała z 5 po kwalifikacjach Francuską Aurelią CORIEL 4 do 6 i ostatecznie została sklasyfikowana na 17 miejscu.
    Lepiej nasza zawodniczka wypadła w turnieju zespołowym gdzie wspólnie z Karoliną FARASIEWICZ i Marleną WEJCHEROWSKĄ zajęły bardzo wysokie lecz niestety tylko 4 miejsce.
    Po kwalifikacjach zespół kadetek z wynikiem 1774 pkt zajmował 7 miejsce. W 1/4 polski zespól wygrał z Włoszkami 203 do 191 by 1/2 przegrać z zespołem Wielkiej Brytanii 192 do 203. Również w pojedynku o brązowy medal polskie zawodniczki w składzie z Adą uległy zawodniczką z Ukrainy 185 do 208.

    Paweł MARZEC 27 po kwalifikacjach z wynikiem 637 pkt. w eliminacjach nie poprawił swojego miejsca. W 1/24  przegrał z Holendrem  Joey KLOOS 3 do 7 i został sklasyfikowany na 33 miejscu.
    W rywalizacji Zespołowej Olimpijskiej Rundzie Fita wspólnie z Kacprem SIERAKOWSKIM, Maciejem SAŁDZIŃSKIM zajął 9 miejsce. W kwalifikacjach polski zespół zajął  z wynikiem 1867 pkt. 11 miejsce. W pierwszym eliminacyjnym pojedynku tj. 1/8 „nasi” ulegli Holendrom 208 do 212.

Możesz również polubić…