MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W ŁUCZNICTWIE


                                                                                                                                                  
Zakończone w Żywcu w dniach 03-05.08,12 r. MŁODZIEŻOWE MISTZOSTWA POLSKI w ŁUCZNICTWIE były ostatnią imprezą w ramach Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży. W Mistrzostwach startowało 49 zawodniczek i 49 zawodników. Nasz klub reprezentowany był przez trzy zawodniczki : Aleksandrę ŁUKOJKO, Elwirę CICHOWSKĄ, Magdę SOBIERAJ i trzech zawodników : Piotra BURCHARTA, Piotra GOŁĘBIEWSKIEGO i Michała RABÓRSKIEGO.

Najwyżej z całej szóstki na 18 miejscu sklasyfikowany został Piotr BURCHART. Zaznaczyć trzeba, że Piotrek startował z kontuzją prawej dłoni.

Udanie zaprezentowały się nasze zespoły , męski zajął 9 miejsce uzyskując w 1/8 jeden z wyższych wyników niestety przegrał z zespołem z Poznania. Zespół żeński w, którego składzie startowała Elwira Cichowska i Magda Sobieraj zawodniczki trenujące podnoszenie ciężarów zajął 11 miejsce.

Gratulujemy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=74294

Możesz również polubić…