KLUBOWE MISTRZOSTWA POLSKI I TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH DZIEŃ II

Jak już wcześniej informowaliśmy zespół Talentu Wrocław w składzie : Paweł Marzec, Michał Grec, Paweł Burchart i Jakub Pajączek zdobył Klubowe Mistrzostwo Polski juniorów młodszych otrzymując puchar ufundowany przez Ministra Sportu i Turystyki. Kolejny sukces odniosła nasza para w strzelaniach mikstowych Paweł Marzec i Adrianna Trzebińska zajmując drugie miejsce.
Równolegle z Klubowymi Mistrzostwami odbył się Ogólnopolski Turniej Nadziei Olimpijskich. W strzelaninach indywidualnych nasi zawodnicy zajęli czołowe miejsca. Wśród kadetów Paweł Marzec zajął 2 miejsce przegrywając nieznacznie w finale z zawodnikiem Boruty Zgierz Patrykiem Gołąbczakiem 6:4. Trzecie miejsce wywalczył nasz zawodnik Michał Grec wygrywając z zawodnikiem Marymontu Warszawa Pietrusińskim Ludwikiem 6:2. Nasza jedyna reprezentantka Adriana Trzebińska została sklasyfikowana na bardzo wysokim 4 miejscu .

Wyniki indywidualne mężczyzn :

1. Gołąbczak Patryk – Boruta Zgierz
2. Marzec Paweł – Talent Wrocław
3. Grec Michał – Talent Wrocław
7. Burchart Paweł – Talent Wrocław
16. Pajączek Jakub – Talent Wrocław

Wyniki indywidualne kobiet :

1. Juszczak Natalia – LZS Mazowesze Teresin
2. ŚLiwiana Oliwia – TŁ Mewa Kołobrzeg
3. Kłoda Katarzyna – KS Agros Zamość
4. Trzebińska Adrianna – Talent Wrocław

W uzupełnieniu poprzedniej wiadomości podajemy pierwsze trójki zespołów i mikstów.

Wyniki zespołów :
1. UKS Talent Wrocław
2. LZS Mazowsze Teresin
3. KS Marymont Warszawa

Wyniki Mikstów :
1. Agros Zamość
2. Talent Wrocław
3. Marymont Warszawa

Gratulujemy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=66455

Pobierz wyniki:
http://pliki.ukstalent.pl/download.php?file=33

Możesz również polubić…