OSIEM KWALIFIKACJI NA OGÓLNOPOLSKĄ OLIMPIADĘ MŁODZIEŻY W PODNOSZNIU CIĘŻARÓW

                                                                        
W sobotę 16.06.12 r. w 4 strefach o 49 miejsc w finałach OOM wśród juniorek ubiegało się 52 zawodniczki i 137 zawodników dla , których przeznaczono 120 miejsc. Z list trenerów kadry pewny start w OOM mają 3 juniorki :

Szalsa Emila,
Wróblewska Izabela,
Wiór Jolanta.

i 8 juniorów :

Słowikowski Łukasz,
Suseł Patryk,
Komorowski Tomasz,
Petka Mariusz,
Wesołowski Damian,
Bonikowski Dawid,
Kuffel Jakub,
Łoziński Bartosz.

Awans do finałów OOM, które odbędą się w Muszynie w dniach 12-15.07.br. z naszego klubu wywalczyły 4 zawodniczki i 4 zawodników. Poniżej przedstawiamy pełną listę naszych finalistów

Dla finalistów OOM Dolnośląski Związek Podnoszenia Ciężarów organizuje zgrupowanie szkoleniowe w dniach 01-11.07.br w Zespole Szkolno Przedszkolnym w miejscu rozgrywania zawodów – Muszynie. Zbiórka uczestników dnia 01.07.br. o godzinie 10 na obiekcje WKS Śląsk Wrocław przy ul Racławickiej ( trener Adam Kraska) i na ul. Szkockiej 64 na Talencie ( Trener Zbigniew Krzyśków).

Życzymy połamania sztangi

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=71950

Możesz również polubić…