V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR GÓR OPAWSKICH


                                                                                  

Na torach KS Obuwnik Prudnik w dniach 14-15.03.12 r. rozegrano V Międzynarodowy Turniej o Puchar Gór Opawskich oraz V Memoriał im. Tomasza Karawana. Nasz klub reprezentowany był przez 5 zawodniczek i 3 zawodników. Kwalifikacje 2 x 70 m rozegrano w sobotę, eliminacje w niedzielę przy przenikliwym zimnie i obfitych opadach deszczu.

W kategorii seniorek Magda PAWLOWSKA „wystrzelała” w kwalifikacjach 9 miejsce z wynikiem 527 pkt. by po eliminacjach zając bardzo dobre miejsce 6 . Druga nasza reprezentantka Maja BANASZEWSKA DUDEK 11 kwalifikacjach z wynikiem 448 pkt zajęła ostatecznie 8 miejsce.

Bardzo dobrze spisała się juniorka Anna HUK 1 po kwalifikacjach z wynikiem 618 pkt. w finale musiała uznać wyższość Katarzyny WOJCIECHOWSKIEJ z Bytomia przegrywając 5 do 6. W tej samej kategorii wiekowej Hanna JAROSZ 12 po kwalifikacjach z wynikiem 450 pkt. zostala sklasyfikowana na 10 miejscu.

Z trojki naszych juniorów najwyżej dotarł Michał GREC 6 w kwalifikacjach w
których uzyskał 606 pkt. W pojedynku o finał przegrał z późniejszy zwycięzcą Michałem GOMOLISZKIEM 2 do 7 a w walce o brąz Damianem HECZKO 2 do 6. Dawid MALICKI 4 po kwalifikacjach z wynikiem 616 pkt skończył rywalizacje na 7 miejscu. O pechu może powiedzieć Paweł MARZEC lider po kwalifikacjach (644 pkt) w 1/8 przegrał z niżej notowanym Maciejem SIEWIERSKIM 4 do 6 i został sklasyfikowany na miejscu 10.

Adrianna TRZEBINSKA jedyna nasza reprezentantka w kategorii juniorki młodszej sklasyfikowana została na 8 miejscu.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=69576

Możesz również polubić…