Eliminacje do Ogólnopolskiej OIimpiady Młodzieży

Ada TRZEBIŃSKA, Jakub PAJĄCZEK i Jakub ZEIGLER to trójka naszych zawodników, którzy 16.06.12 r. na torach Talentu rywalizowali w STREFOWYCH ELIMINACJACH DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W ŁUCZNICTWIE. Ada już wcześniej uzyskała kwalifikacje do finałów OOM, pozostała dwójka musiała o nie walczyć. Niestety tym razem jeszcze się nie udało. Jakub PAJĄCZEK zajął 7 a Jakub ZEIGLER 13 miejsce. Ada jak przystało na dobrą gospodynie dwa pierwsze miejsca na podium ustąpiła swoim koleżankom Monice WIERZCHOWSKIEJ z Pielgrzymki i Kindze TRUSZCZ ze Ścinawki sama zajmując 3 miejsce.
Obaj panowie mają jeszcze szanse w dn. 23.06.12 r. na III Rundzie Pucharu Polski Juniorów Młodszych w Nowej Rudzie aby zakwalifikować się do finałów OOM w łucznictwie.

Trzymamy kciuki!

 

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=71569

Możesz również polubić…