TUŻ ZA PODIUM- II RUNDA PUCHARU POLSKI SENIORÓW I JUNIORÓW W ŁUCZNICTWIE

Gospodarzem II Rundy Pucharu Polski Seniorów i Juniorów w dniu 12.05.br. była Stella Kielce. W zawodach wystartowało 73 zawodniczki i 91 zawodników. Nasz Klub reprezentowany był przez 2 zawodniczki i 6 zawodników. Najwyżej z naszych zawodników sklasyfikowany został Łukasz PIELICHOWSKI, który w kategorii juniora zajął 4 miejsce. Pozostali nasi juniorzy Dawid Malicki 4 po kwalifikacjach zajął 14 miejsce, Michał GREC 16 a Piotr PAJĄCZEK 31 miejsce. Łukasz PIELICHOWSKI ,Dawid Malicki I Piotr PAJĄCZEK to trójka naszych tegorocznych maturzystów, którzy prosto z egzaminów przyjechali na Puchar.

W kategorii seniora Piotr BURCHART sklasyfikowany został na 19 a Arkadiusz KOZŁOWSKI na 44 miejscu. Nasze panie Magda PAWŁOWSKA uplasowała się na 22 a Maja BANASZEWSKA DUDEK na miejscu 32.

W Pucharze nie wystartował Paweł MARZEC i Anna HUK, którzy reprezentowali nasz kraj na PUCHARZE EUROPY w chorwackim Poreć.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=71165

Możesz również polubić…