PAWEŁ MARZEC SREBRNYM MEDALISTĄ PUCHARU EUROPY JUNIORÓW W ŁUCZNICTWIE

                                                                                                                                                           

W dniach 7-12 maja 2012 rozegrano w chorwackim Poreć Puchar Europy Juniorów . Do reprezentacji kraju powołano trójkę zawodników z naszego Klubu : Paweł Marzec, Anna Huk ( juniorzy) i Adrianna Trzebińska ( juniorka młodsza). Dla naszych zawodników był to bardzo udany start. Paweł Marzec wraz z koleżanką z reprezentacji Pauliną Tyszko ( UKS Nowy Marymont Warszawa ) zdobył srebrny medal w strzelanich w kategorii mikst. Paweł indywidualnie zajął bardzo wysokie 5 miejsce a w strzlaniach drużynowych Polski zespół z juniorów zakończył rozgrywki na 5 miejscu, po zaciętym pojedynku z Ukraina 217 :217 i przegrywając w barażu 26 : 29. Debiutująca w reprezentacji Adrianna Trzebińska wystrzelała rekord życiowy 608 pkt zajmując ostatecznie 15 miejsce. Ania Huk choć w kwalifikacjach miała słabszy wynik i zajmowała odległą 31 pozycję , znakomicie poradziła sobie w strzelaniach eliminacyjnych wygrywając z zawodniczką Rosji Anną Bomboevą , która zajmowała pozycję 2. Ania Huk była również o krok od medalu w strzelaniach zespołowych . W walce o brązowy medal z drużyną Białorusi 202:202 Polki przegrały w barażu 26: 28.

Gratulujemy udanego występu.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=69955

Możesz również polubić…