I RUNDA LIGII MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE

                                                                                                                                    
I Runda Ligi Młodzików odbyła się 3 maja 2012 roku na obiekcje GLKS Pielgrzymka. W zawodach udział wzięło 17 zespołów w tym kategorii dziewcząt 6 i chłopców 11. Bardzo dobrze zaprezentował się nasz zespół dziewcząt w składzie : Anna FUTYMA – 625 pkt. Malwina SNOWARSKA – 610 pkt. Julia MOCZKO i Weronika MIKULSKA -562 pkt uzyskując łącznie 2389 pkt. i obejmując prowadzenie po I rundzie.
Na 2 miejscu ukończył rywalizacje nasz I zespół młodzików w składzie : Kajetan KOTLARZ – 592 pkt. Mateusz NYCZ – 592 pkt. Maciej NIEDŹWIEDŹ – 542 pkt i Kacper PUCHALSKI – 535 pkt. z wynikiem 2224 pkt.
Nasz drugi zespół sklasyfikowany został na 7 miejscu z wynikiem 1740 pkt. w składzie : Kacper TRĘBIŃSKI – 498 pkt. Jacek ZAKRZEWSKI, Mikołaj WEBER i Dominik CZUPRYNA wszyscy po 414 pkt.

Poniżej przedstawiamy wszystkich naszych zawodników biorących udział w zawodach oraz tabelę Ligi Młodzików po I rundzie.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=70009

Pobierz protokół:
http://pliki.ukstalent.pl/download.php?file=35

Możesz również polubić…