PIERWSZY KROK NA MIKOŁAJA

 

         Bardzo udanie rozpoczęli swoją przygodę z łucznictwem zawodniczki i zawodnicy UKS „Talent”, którzy w sobotę 03.12.11 r. brali udział w zawodach Mikołajkowych zorganizowanych przez Ośrodek Sportów Łuczniczych „Strzelec” Legnica. Dla 10 naszych  adeptów łucznictwa był to pierwszy start określany mianem „PIERWSZEGO KROKU”.  Strzelano 6 serii po 3 strzały do tarczy o średnicy 122 cm z odległości 10 m. Jak łatwo wyliczyć maksymalna możliwa suma punktów do zdobycia wynosiła 180. Uzyskane wyniki napawają optymizmem i wróżą startującym piękną sportową karierę  potrzebna jest tylko cierpliwość i systematyczność.

Poniżej przedstawiamy wyniki zawodów w ramach „PIERWSZEGO KROKU”

Gratulujemy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=67594

 

Możesz również polubić…