III RUNDA LIGI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE

W niedziele 8 czerwca 2014 r. o medale i punkty w MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH MŁODZIKÓW rywalizowało 22 zawodniczki i 32 zawodników z 13 klubów z 3 województw. Są to pierwsze z 4 punktowanych zawodów rangi Mistrzostw Polski do Współzawodnictwa Dzieci i młodzieży.

W zawodach tych nasz klub reprezentowało 7 młodziczek i 9 młodzików, którzy ogółem zdobyli 39,01 pkt. co dało w klasyfikacji klubowej 1 miejsce.

MŁODZIK

Klasą dla siebie byli młodzicy: Grzegorz NYCZ, Maciej FUTYMA, Antoni KOZŁOWSKI i Bartek BĄTKIEWICZ, którzy zajęli 4 pierwsze miejsca. W punktowanej pierwszej 24 znaleźli się jeszcze : Maciej JĘDZRZEJEWSKIna 6 Michał ZAKRZEWSKIna 8 i Dominik JANUSna 21 miejscu. Łącznie młodzicy zdobyli 18,33 pkt. i wyprzedzili młodzików z OŚ AZS Poznań aż o 9 pkt.

Barbara SAWICKAprzegrała 1 punktem 3 miejsce. Joanna WAŁĘSA po 40 m była na 2 miejscu. Gorzej wypadła na 20 m i ostatecznie zajęła 7 miejsce. Julia TESYNAdla, której były to drugi występ na zawodach uzyskała przyzwoity wynik zajmując 14 miejsce.

MŁODZIK STARSZY

W tej kategorii wiekowej możemy liczyć na Martę SMOLAK, która zajęła 1 miejsce. Marta POŁOZYŃSKAsklasyfikowana została na miejscu 3. Tuż za podium znalazła się Kalina GUZIK. Joanna GUTTwywalczyła wysokie 6 miejsce. Młodziczki starsze wygrały rywalizację w swojej kategorii wiekowej z ilością 12,67 pkt wyprzedzając młodziczki z Unii Pielgrzymka o 5,67 pkt.

Gorzej powiodło się naszym zawodnikom. Kacper PUCHALSKIzajął 9 a Mikołaj WEBER17 miejsce.

Miejsca na podium zajęli :

Młodzik młodszy : Grzegorz NYCZ, Maciej FUTYMA i Antoni KOZŁOWSKI.

Młodzik starszy : Marta SMOLAK, Magda POŁOŻYŃSKA i Kalina GUZIK.

                                                         

W rywalizacji zespołowej Talent I w składzie: Grzegorz NYCZ, Maciej FUTYMA, Antoni KOZŁOWSK zajął 1 miejsce i wyprzedził drugi zespół Talentu o 114 pkt. Talent IIstartował w składzie : Bartek BĄTKIEWICZ, Maciej JĘDRZEJEWSKI i Michał ZAKRZEWSKI.

W śród młodziczek nasz zespół startując w składzie : Barbara SAWICKA, Joanna WAŁĘSA i Julia TESYNA zajął 2 miejsce.

O miła niespodziankę postarały się młodziczki starsze, które w rywalizacji zespołowej wywalczyły 1 miejsce. Nasz zespół startował w składzie; Marta SMOLAK, Magdalena POŁOŻYNSKA i Kalina GUZIK.

                                                                        

Dla przypomnienia w 2013 roku na w MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH MŁODZIKÓW reprezentowało nas 24 młodzików, którzy zdobyli 36,67 pkt,

 

Gratulujemy

 

Możesz również polubić…