ZAWODY KONTROLNE W ŁUCZNICTWIE                                                                                                                                                       
W dniach 8-9.12.12 r. w Prudniku z udziałem 24 zawodniczek i 31 zawodników rozegrano kontrolne zawody łucznicze. Był to sprawdzian krajowej czołówki jako jeden z etapów przygotowań do Igrzysk w Rio. Runda kwalifikacyjna to 4 rundy po 10 serii po 3 strzały z odległości 18 metrów. Następnie w drodze eliminacji wyłoniono pierwszą 16, która walczyła między sobą na zasadzie każdy z każdym. O zajętym miejscu decydowało ilość wygranych pojedynków ( max 15).

Nasz klub reprezentowany był przez 4 zawodniczki i 4 zawodników. Do pierwszej szesnastki zakwalifikowały się wszystkie nasze zawodniczki i 2 zawodników. Po rozegraniu wszystkich 120 pojedynków najwyżej sklasyfikowany został Michał GREC, który wygrywając 10 pojedynków został sklasyfikowany na 4 miejscu. Paweł MARZEC z 6 zwycięstwami zajął 13 miejsce. Dawid MALICKI i Piotr PAJĄCZEK nie dostali się do pierwszej 16 i zajęli ostatecznie 26 i 27 miejsce.

Wśród zawodniczek najwyżej bo na 8 miejscu sklasyfikowano Annę HUK z 7 wygranymi pojedynkami, Magdalena PAWŁOWSKA zajęła 9 miejsce z 6 wygranymi pojedynkami. Maja BANASZEWSKA DUDEK z 4 wygranymi pojedynkami zajęła 13 miejsce. Czwarta nasza zawodniczka Adrianna TRZEBIŃSKA zajęła 16 miejsce.

W zawodach uczestniczyli również juniorzy młodsi. Bardzo wysokie w tej kategorii wiekowej bo 3 miejsce zajął Kajetan KOTLARZ.

Poniżej przedstawiamy wyniki naszych zawodników.

Gratulujemy

Możesz również polubić…