PODSUMOWANIE MISTRZOSTW ŚWIATA JUNIORÓW W ŁUCZNICTWIE


Zdjęcie: www.archery.pl

 

          Wszyscy, którzy przyczynili się świetnej organizacji Mistrzostw Świata Juniorów, które odbyły się w Legnicy otrzymali pamiątkową statuetkę przedstawiającą łucznika i list gratulacyjny . Podziękowanie składał w imieniu Komitetu Organizacyjnego Prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski. W gronie wyróżnionych znalazła się trener sekcji łuczniczej naszego klubu Pani Helena Machera. Podsumowanie odbyło się we wtorek 27.09. br. w legnickim Sunny Clubie. Oficjalną część oprawiły występy Złotych Dzieci, które również podczas sierpniowych rozgrywek otwierały i zamykały imprezę.

         Pani Helena Machera znana jest z perfekcyjnej organizacji imprez sportowych. XV Światowe Igrzyska Polonijne w łucznictwie, które odbyły się na naszych torach zostały uznane przez uczestników najlepiej zorganizowaną impreza Igrzysk.

                                                                                              Gratulujemy

 

Możesz również polubić…