Złoty medal i rekord polski Piotra Pajączka – OOM w łucznictwie

   W dniach 17-20.07.2008 w Żołędowie odbyła się XIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich. Zawody były jednocześnie Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych.

Do Żołdowa pojechało 3 reprezentantów naszego Klubu:
1. Piotr Pajączek
2. Dawid Malicki
3. Agnieszka Kędzia

   Najlepszym zawodnikiem z Dolnego Śląska okazał się Piotr Pajączek UKS Talent zajmując 6 miejsce w klasyfikacji końcowej OOM. Miłą niespodziankę sprawił zespół Dolnośląski w składzie : Piotr Pajączek UKS Talent, Maga Jakub, Michał Gomoliszek obaj Strzelec Legnica i Leśny Mateusz z Unii Pielgrzymka , którzy w strzelaniu zespołowym zdobyli złoty medal ustanawiając rekord polski wynikiem 221 pkt.

   UKS Talent w klasyfikacji końcowej zdobył 9,25 pkt i zajął 16 miejsce w Polsce na 36 sklasyfikowanych Klubów biorących udział w OOM.

Zapraszamy do galerii:

http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=24640

Możesz również polubić…