WERONIKA WARDĘGA I JULIA NADOLNA MISTRZYNIAMI DOLNEGO SLĄSKA

Z powodu panującego upału na MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA MŁODZIKÓW w łucznictwie, rozegrano na poszczególnych odległościach tylko 6 serii 3 strzałowych. Organizatorem mistrzostw była Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne Aquapark Granit. Mistrzostwa odbyły się na stadionie OSiRu 11.09.16 r w Strzelinie. Mimo absencji kilku naszych czołowych zawodniczek i zawodników ( Zuzanna SZPONAR, Michał ZAKRZEWSKI, Jędrzej GRABOWSKI) nie zawiedli pozostali nasi reprezentanci. Bardzo cieszy przed MISTRZOSTWAMI POLSKI MŁODZIKÓW postawa naszych młodziczek młodszych. W tej kategorii wiekowej wygrała Weronika WARDĘGA. Łucja WESOŁOWSKA zajęła 2, Nela CIESIELSKA 5, Izabela MOSZCZYŃSKA 13  a Dominika GAWROŃSKA 16 miejsce. W tej samej kategorii wiekowej wśród chłopców Wiktor MAZEPA był 4, Michał BILEWICZ 5, Jakub DOSTAL 7, Jan RULIŃSKI 10, Filip WITASIK 11 i Patryk BALICKI 12.

W kategorii młodzika starszego, wśród dziewcząt wygrała Julia NADOLNA a Antoni KOZŁOWSKI musiał uznać wyższość Wiktora WINDAKA ze  Strzelca Legnica.

Martwi absencja Jędrzeja GRABOWSKIEGO i Michała ZAKRZEWSKIEGO. Wspólnie z Antonim KOZŁOWSKIM tworzyli zespół  z szansami na medal na MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW. Niestety brak tej dwójki dekompletuje zespół i pozbawia szans na medal w konkurencji zespołowej.

Poniżej wyniki naszych zawodników.

                                                                                                                                                                            

Liczymy na udany start naszych zawodniczek i zawodników za tydzień  tj.17-18.09.16 r w Zgierzu na MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW.
                            Trzymamy kciuki

Zapraszamy do galerii:

http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=97523

Możesz również polubić…