MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW W ŁUCZNICTWIE

W dniach 11-13.08.2023 w Kielcach odbyły się LXII MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW w ŁUCZNICTWIE. O medale mistrzostw rywalizowało 53 mężczyzn i 49 kobiet. Ekipa Talentu Wrocław wystąpiła w składzie; SKADORWA Adrianna, WARDĘGA Weronika, WESOŁOWSKA Łucja i KOTLARZ Jędrzej.

W konkurencji zespołów kobiecych nasze panie po pokonaniu w 1/8 zespołu Stelli Kielce 6:0 w 1/4 przegrały z późniejszymi srebrnymi medalistkami mistrzostw II zespołem z Żywca i ostatecznie utrzymały zajmowane po kwalifikacjach miejsce 7.

Nasz jedyny mikst SKADORWA Adrianna i KOTLARZ Jędrzej w 1/16 uległ mikstowi z Mazowsza Teresin 2:6 i sklasyfikowany został na 20 miejscu.

Indywidualnie najlepiej wypadła SKADORWA Adrianna zajmując 21 miejsce. Jej koleżanki sklasyfikowane zostały odpowiednio WARDĘGA Weronika na 30, WESOŁOWSKA Łucja na 40 miejscu.
KOTLARZ Jędrzej zajął miejsce 33.

Całość wyników w linku poniżej:
https://www.ianseo.net/Details.php?toId=14817

Możesz również polubić…