ZŁOCI MŁODZICY                                                                                                                                                                                                              
                       
Dzień wcześniej tj. w sobotę 21.0315 r. w Pińczowie na HALOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI w łucznictwie nasi młodzicy obronili tytuł wywalczony w zeszłym roku w Zgierzu. Nasz zespół startował w składzie :, Maciej FUTYMA, Maciej JEDRZEJEWSKI, Grzegorz NYCZ, Bartłomiej BĄTKIEWICZ.

          W rundzie kwalifikacyjnej nasi zawodnicy uzyskali 1559 pkt. co okazało się najlepszym wynikiem i aż o 75 pkt wyprzedzili zespół Boruty Zgierz.

          W eliminacjach w 1/8 nasz zespół miał wolne przejście by w półfinale pokonać 6:0 zespół Chrobrego Głuchołazy. W pojedynku o złoty medal zmierzyli się z wiceliderem po kwalifikacjach zespołem ze Zgierza wygrywając 5:3.

                                                                   Gratulujemy

Możesz również polubić…