RYSZARD RYNKOWSKI ZAŚPIEWAŁ NASZYM ŁUCZNICZKOM

86 MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW w ŁUCZNICTWIE, które odbyły się w dniach 26-28.08.2022 r. zgromadziły na starcie 70 zawodników i 43 łuczniczki z klubów.

Nasze Panie wzięły sobie do serca słowa piosenki Pana Ryszarda i w konkurencji zespołowej „wystrzelały” brąz.

Skład brązowego zespołu :

• FUTYMA Anna,
  • GOCLON Weronika ,
  • WARDĘGA Weronika,
  • WESOŁOWSKA Łucja.

Jedynym przedstawicielem płci męskiej naszego klubu był NIEŚCIOR Andrzej , który w konkurencji indywidualnej zajął 16 miejsce. Andrzej przegrał w 1/8  z  Kacprem SIERAKOWSKIM, późniejszym  srebrnym medalistą mistrzostw.

Indywidualnie nasza zawodniczki zajęły odpowiednio :GOCLON Weronika 13, FUTYMA Anna 19, WESOŁOWSKA Łucja , która przegrała w 1/16 późniejszą srebrną medalistką mistrzostw 23 i WARDEGA Weronika 37.

W konkurencji mikstów nasza para FUTYMA Anna i NIESCIOR Andrzej  przegrywając w 1/24  z niżej notowanym mikstem z Boruty Zgierz 2 do 6 zajęła 19 miejsce.

Uzyskane wyniki naszych reprezentantów przedstawiamy w tabeli poniżej.

Wielkie gratulacje