SREBRNY MEDAL NASZYCH NAJMŁODSZYCH ZAWODNICZEK

W dniach 03-04.09.2022 r. w Głuchołazach odbyły się MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW w  ŁUCZNICTWIE.   Zgromadziły one na starcie  rekordowa ilość uczestników. O medale rywalizowało 121 chłopców i 155 dziewczynek. Nasz klub reprezentowało 8 zawodniczek i 4 zawodników.

Rewelacyjnie spisały się nasze młodziutkie zawodniczki  zajmując w konkurencji zespołowej 2 miejsce. Srebrne medale zawisły na piersiach : Emilki GAWLIK, Łucji JAROCH I Mai STYSIAK. Tuż za podium, na 4 miejscu  uplasował się zespół chłopców : Kamil BOREK, Dominik GOCLON, Wojtek  LEŚNIEWSKI i Mateusz WILGOSZ . Może wynik chłopców byłby lepszy, gdyby nie problemy żołądkowe Kamila, lidera naszego zespołu. Na 5 miejscu  sklasyfikowano nasze młodziczki, które startowały w składzie : Basia HELWING, Adela KULA, Renata MUCUK, Maja WESOŁOWSKA. Dziewczętom do medalu zabrakło 37 a chłopcom  35 pkt.

Indywidualnie najwyżej sklasyfikowano Łucję JAROCH, która zajęła 4 miejsce. Emilka GAWLIK  11, Wojtek LESNIEWSKI 12, Kamil BOREK 13 i Maja STYSIAK  15  miejsce.

Nasz jedyny mikst Kaja WESOŁOWSKA i Wojtek LEŚNIEWSKI  na 80 sklasyfikowanych mikstów zajął 13 miejsce.

Warto zaznaczyć, że Łucja JAROCH  zajęła 4 miejsca na odległości 2×15 m z wynikiem 629 pkt.     i na 10 m z wynikiem 333 pkt. Basia HELWING była 8 na odległość 20 m z wynikiem 339 pkt. a Maja STYSIAK z wynikiem 312 pkt. na 10 m sklasyfikowana została na 9 miejscu

Dokonania naszych młodych zawodniczek i zawodników przedstawiamy w tabeli poniżej.

 

Gratulację za wspaniałą walkę.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/index.php?/category/367

 

Możesz również polubić…