UDANY POWRÓT KAI WESOŁOWSKIEJ

W rozegranych w dn. 06.03.2021 r. w Ścinawce Średniej HALOWYCH MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA DZIECI I MŁODZIKÓW w łucznictwie wzięło udział 57 zawodniczek i zawodników. Jedyną kategorią wiekową wśród dzieci w której startowali nasi reprezentanci była kategoria Orlik dziewcząt. Adela KULA nie zawiodła naszych oczekiwań i kolejny raz wygrała. Dwie kolejne nasze zawodniczki, które debiutowały w tym sporcie : Zofia ZAJĄC i Paulina FLUNT zajęły 5 i 8 miejsca.

W kategorii wiekowej Młodzik startowało 6 chłopców i 3 dziewczynki. Na mistrzostwa nie dojechała Renata MUCIK i Natalia WIŚNIEWSKA, które pojechały do innej miejscowości . Miło jest nam poinformować, że zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców tytuły mistrzowskie przypadły naszym zawodnikom. Wśród dziewcząt 1 miejsce zajęła Milena ŚIKOŃ a wśród chłopców Jim-Ryan BOSGEARD. Miejsca 3 zajęli : Kaja WESOŁOWSKA i Kamil BOREK. Debiutowali : Amelia PŁAWECKA I Mateusz WILGOSZ. Wyniki naszych zawodników przedstawiamy w tabelach poniżej

Dokładnie 6 lat i 1 tydzień ostatni raz w zawodach łuczniczych startowała Kaja WESOŁOWSKA . Były to również HMDŚL Dzieci i Młodzików , które odbyły się również w Ścinawce Śr. Dla przypomnienia przedstawiamy tabelę z tamtych zawodów.

Dziękujemy organizatorowi za sprawne przeprowadzenie mistrzostw a zawodnikom za wspaniałą walkę.

Możesz również polubić…