PAWEŁ MARZEC POWALCZY O KWALIFIKACJE OLIMPIJSKIE W RIO


                                                                                                                                                                                                                                
            MISTRZOSTWA ŚWIATA
SENIORÓW w łucznictwie, które odbędą się w dniach 26.07-02.08.2015 r. w Kopenhadze będą równocześnie kwalifikacjami na IGRZYSKA OLIMPIJSKIE w Rio De Janeiro w 2016 r. W składzie 6 osobowej reprezentacji Polski znalazł się nasz zawodnik Paweł MARZEC Talent Wrocław. Oprócz Pawła do Kopenhagi wyjechali Sławomir NAPŁOSZEK z Marymontu Warszawa i Rafał Wojtkowiak z Unii Pielgrzymka. Skład reprezentacji kobiet: Milena BARAKOŃSKA –  Obuwnik Prudnik, Natalia LEŚNIAK  Łucznik Żywiec i  Karina LIPIARSKA PAŁKA Grot Zabierzów.

                                                                           Trzymamy kciuki

Możesz również polubić…