OGÓLNOPOLSKI FINAŁ LIGI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE

            Dwa nasze zespoły: młodziczek i młodzików zakwalifikowały się do OGÓLNOPOLSKIEGO FINAŁU LIGI MŁODZIKÓW, który odbędą się w Krakowie w dn. 22.09.13 r. Tym roku obowiązuje nowa formuła rozgrywania finału ligi. W finale mogą startować zespoły, które po 3 rundach sklasyfikowane były w pierwszej 16 zespołów w Polsce. Na wynik zespołu składa się suma wyników 2 młodzików starszych (50m i 30 m) i 2 młodzików młodszych, którzy strzelają odległości 40 m i 20 m.

 

Ostateczny skład naszych drużyn ustalono po MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW. Zgodnie z regulaminem do drużyny zakwalifikowano po 2 najwyżej sklasyfikowane zawodniczki i zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych  w tej imprezie.

Składy zespołów.

Młodziczki starsze :

·         Anna FUTYMA

·         Weronika MIKULSKA,

Młodziczki młodsze :

·         Kalina GUZIK,

·         Marta SMOLAK.

Młodzicy starsi :

·         Mateusz WATRAS,

·         Patryk ZADKA,

Młodzicy młodsi :     

·         Bartłomiej BĄTKIEWICZ,

·         Maciej FUTYMA.

 

Poniżej w tabeli przedstawiamy historię startu naszych zawodniczek i zawodników w 3 rundach ligi młodzików oraz symulacje wyników z Mistrzostw Polski Młodzików w Ludwikowicach.

W Krakowie nasze zawodniczki i zawodnicy wystartują w przeddzień finałów tj. w sobotę w JESIENNYM MŁODZIEŻOWYM TURNIEJU LAJKONIKA.

Trzymamy kciuki.

Możesz również polubić…