PAWEŁ MARZEC USTRZELIŁ KURA I BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW W ŁUCZNICTWIE

            Na rozegranych w Żywcu w dniach 13-16.09.2018 r. 82 MISTRZOSTWACH POLSKI SENIORÓW  w łucznictwie Paweł MARZEC został drugim wicemistrzem Polski w konkurencji indywidualnej. Piaty po kwalifikacjach z wynikiem 1282 pkt. w eliminacjach, drodze po medal pokonał kolejno :

1/16 kolegę klubowego Bartłomieja BĄTKIEWICZA  6 do 2,

1/8 Bartosza SKOWRONA  6 DO 0,

1/4 Oskara KASPROWSKIEGO  6 do 5 ( barażu 10 do 9)

by w 1/2 przegrać z Sławomirem NAPŁOSZKIEM  5 do 6 ( baraż 8 do 9)

Na koniec mistrzostw odbywa się tradycyjne strzelanie wszystkich indywidualnych medalistów do sylwetki kura w którym Paweł okazał się najlepszy.

Po raz pierwszy w historii mistrzostw Polski nagrody pieniężne otrzymywali medaliści i ich trenerzy. Były to kwoty symboliczne. Np. nasz brązowy medalista  i jego trenerka Pani  Helena MACHERA z 3 miejsce otrzymali po 250 zł. Dobrze, że w końcu zauważono szkoleniowców i może stanie się to tradycją

Gratulujemy zawodnikowi i jego trenerce

 

Możesz również polubić…