SZCZĘŚLIWA „TRZYNASTKA” W ŚCINAWCE ŚREDNIEJ – DZIECI                                                                                                                                                                                             

    HALOWE  MISTRZOSTWA  DOLNEGO  ŚLĄSKA  DZIECI  I  MŁODZIKÓW     w ŁUCZNICTWIE, które odbyły się 27.02.2016 r w Ścinawce Średniej zgromadziły na starcie 119 dziewcząt i chłopców z 10 klubów w tym 25 z naszego klubu. Ścinawka okazała się bardzo szczęśliwa dla naszych reprezentantów.  Z 13 medali  (5 złotych, 2 srebrne i 6 brązowych) ósemka naszych „dzieciaków”  ( w kategorii  Apacz i Orlik) przywozi  4 medale.

HUK Alicja i KOTLARZ Jędrzej zostali Halowymi Mistrzami Dolnego Śląska w kategorii Orlik. DZIERKA Anna zajęła 2 a DZIELENDZIAK Wiktoria 3 miejsce w kategorii Apacz. Bardzo dzielnie walczyła WESOŁOWSKA Kaja sklasyfikowana na 8 miejscu. Jej nowy rekord życiowy na 10 m wynosi 159 pkt. na 180 możliwych. Również KULESZA Nela wynikiem 107 pkt. ustanowiła swój nowy rekord życiowy. Dla KRZEMIEŃ Mileny i były to pierwsze zawody łucznicze w życiu.

Wyniki i miejsca  naszych zawodniczek i zawodników przedstawiamy w tabeli poniżej.

                                                                                                                                                                                

Kolejne zawody dla tej grupy wiekowej odbędą się 03.05.16 r w Raszówce

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=96254

Możesz również polubić…