OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O PUCHAR GÓR STOŁOWYCH W ŁUCZNICTWIE                                                                                                                                                                            
UKS Victoria była gospodarzem OGÓŁNOPOLSKIEGO TURNIEJU O PUCHAR GÓR STOŁOWYCH. Zawody odbyły się w Ścinawce Sr. W dn. 23.05.15 r.

         Miło jest nam poinformować, że w kategorii APACZ- dziewczęta trzy pierwsze miejsca zajęły nasze zawodniczki. Wygrała Alicja HUK przed Martyną KWAŚNY i Selenom  NIEDBAŁĄ.

            W zawodach  klasą dla siebie był Jędrzej KOTLARZ, który wygrał kategorię ORLIK – chłopcy. Jacek ZABOJSZCZ zajął miejsce 4, Patryk BALICKI był 5.

         Łucja WESOŁOWSKA okazała się najlepszym ORLIKIEM wśród dziewcząt. Czwarte miejsce zajęła Wiktoria WARDĘGA, która wyprzedziła Karolinę JASTRZĘBSKĄ. Na ósmym miejscu sklasyfikowano Amelię KAWAŚNY. Wszystkie dziewczęta to zawodniczki Talentu.

 
                                                                           Gratulujemy

Możesz również polubić…